Nowe Miasto Team

NOWE MIASTO TEAM


#1 2010-05-30 00:04:12

Jey

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-05-16
Punktów :   

Bełek

Miejscówka jest już używana dłuższy czas. A do rzeczy. wpadło mi do głowy kilka pomysłów które powinniśmy tam zrealizować.
1. Wykoszenie trawy (kosą, kosiarka kozą) przy miejscach niebezpiecznych, te dziury np. + poprawienie oznakowania.
2. Resp+ instalacja gilowa. Wiadomo ,że są to 2 konieczne rzeczy. O ile grilla można zrobić na ognisku przy pomocy cegieł, to z respem gorzej, ten obecny jest w strefie "walk"
3. Las, mamy nadal kawal lasu ktory jest nie wykorzystywany, pomysly?
4. Strzelnica, tu naczej ja bede musiał przywieść jakieś baniaki 5litrowe o zrobić z nich cele.

A i w NAMETAGI sie zaopatrzeć!
http://www.allegro.pl/item1048399158_na … _haft.html

Offline

 

#2 2010-05-30 09:34:52

adam

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Punktów :   

Re: Bełek

1. to sie pewnie załatwi, ale wykosić chyba przede wszystkim tą trawę na przeciwko rspa, dziury rzeczywiście trzeba lepiej oznaczyć, wczoraj wpadłem w dwie w ogóle nie zaznaczone...
2. Inne miejsce na respa, ma ktoś jakieś propozycje?
3. Ciekawą opcją może być ten lasek po lewo od respa (patrząc od bramy głównej)
4. Niby może coś tam być, nie będziemy w drzewa strzelać przynajmniej.

Offline

 

#3 2010-05-31 16:36:57

ckreage

Hiper-Pro-Mega wymiatacz

9076585
Zarejestrowany: 2010-05-03
Punktów :   

Re: Bełek

1. Nic dodać
2. Grill to nie problem, jak Jey napisał. Respa proponowałbym zrobić po prawej albo lewej stronie od Bramy Głównej (w rogu posesji przy siatce). Tam na pewno nie będzie latających kul. Możnaby wykopać w dodatku "okop" szeroki i długi na kilka metrów (tyle osób co nas jest to pół godzinki - godzinka) i zrobić z tego jakis szałas. To raczej tez nie powinien być problem.
3. Las już jest właściwie "rozwiązany" tylko, że Karpiu ma mojego Multitoola już od 2 tyg, a miałem nim przecinać siatkę. W tym tygodniu po prostu przyniosę jakieś kombinerki
4. Dobrze by było jakbyś coś wymyślił Tylko, że najlepiej jakby to było coś metalowego, to będzie słychać, czy się trafiło.


Cokolwiek chcesz zrobić ckreage zrobi lepiej

Offline

 

#4 2010-05-31 20:55:51

 Kołata

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Punktów :   

Re: Bełek

1. Być może załatwi się to już w ten weekend :]
2. Co do Respa to lepszego od tego trudno będzie zrobić, ma tylko jeden minus : jest z strefie walk... a tak to połączenie szatni z respem jest bardzo wygodne...
Ja tu bym się zastanowił...

Offline

 

#5 2010-05-31 22:32:34

 marek66688

Wymiatacz

status Nie ma
11107899
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą
Zarejestrowany: 2010-05-29
Punktów :   
WWW

Re: Bełek

2 Jestem za zrobieniem respa w którymś z rogów. W czwartek przyjeżdża do mnie ciotka z wujkiem, może uda mi się wujka wkręcić to by pomógł z tym wykopaniem okopu... Co do szałasu, to miał by to być szałas na zasadzie takiego "Namiotu Wojskowego"(W sensie maskowania oczywiście)?

Offline

 

#6 2010-06-01 21:49:47

ckreage

Hiper-Pro-Mega wymiatacz

9076585
Zarejestrowany: 2010-05-03
Punktów :   

Re: Bełek

No o to by chodziło. Bo jak będzie tak na otwartym terenie, to może być zbyt wielu ludzi "zainteresowanych" i ktoś nam coś zwędzi. Poza tym takie maskowanie poniekąd chroniłoby przed deszczem. Rowery i tak możnaby chować tam gdzie chowamy, a tylko przebywać podczas strzelanki poza strefą walki


Cokolwiek chcesz zrobić ckreage zrobi lepiej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSkup tabletów warszawa savo przeciw pleśni