Nowe Miasto Team

NOWE MIASTO TEAM


#1 2010-08-03 20:31:18

Karpiu

Hiper-Pro-Mega wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-05-03
Punktów :   

Kałaś Karpia

No więc tak. Pewnie się naczytaliście o tym raptorze co to go mam w garażu nie? A ja nawet nie mam garażu drogi 'kriejdżu'
Moja prawdziwa broń to kolejny ak-74 tym razem od boyica. Mam go niecałe 2 miesiace więc dużo powiedzieć nie moge. Jedynie to że wykonanie zewnętrzne zasługuje na 5+. Bebechy rozkręcałem. Części zawarte podobne do cm.031,niektóre lepsze,niektóre gorsze. Ale ogółem jest dobrze. Replike kupiłem używaną. Podobno roczną...i chyba w to uwierzę bo ślady zużycia GB dość małe. Ale mi to nie wsytarczyło Oto części jakie postanowiłem zmienić żeby śmigał bezawaryjnie przez kolejny rok a może w chu* dłużej:
-Sprężyna m110 guardera
-Łożyskowana prowadnica sprężyny
-Łożyskowana głowica tłoka
-Metalowe łożyska 7mm
-Uszczelniona dysza z dodatkową uszczelką G&G
-2 gumki dla porównania. Systema energy i przeźroczysty Guarder
-I przez poprzedniego właściciela została zmieniona lufa na preckę systemy

Reszta części do stałych 400-410( które bije na łep te które są w stocku u wszystkich chinoli) jest niepotrzebna. Szczelność układu 100%

A na zewnątrz idzie łoże z chwytem od beryla. I przeźroczysty mag od ostrego beryla ( jest wizja przerobienia na asg,czy się uda i da? Nie wiem )

Co do ubioru,szpeju...
Noszę mundur w polskiej panterze. Do tego kamizelka OLV,buty conversa ( pustynne ;/ )
Na oczy: okulary uvex skyper,gogle sun wind & dust i nowy fant w mojej kolekcji gogle ess nvg profile,które dają +10 do lansu bo są po prostu zajebiste i dość drogie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl